Search
Close this search box.

تبخیری

سیستمهای تبخیری

برجهای خنک کننده فایبر گلس

برج های خنک کننده فایبرگلاس این شرکت بر اساس استاندارد TDD-FCT در ظرفیت های 10 الی 1250 تن تبرید (RT) ساخته می شوند. از ویژگی های اصلی برج های آکو تهویه سیال شکل و ترکیب بسیار موزون و استفاده از مواد اولیه استاندارد است. بدنه این دستگاه از جنس فایبرگلاس با کیفیت بالا و ضخامت مناسب از پلی استر تقویت شده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد.

مجموعه فن دستگاه از نوع اکسیال از جنس آلومینیوم به صورت Air Foil است که شکل ایرودینامیکی پره ها و همچنین وزن ناچیز آن عملکرد بهینه و بی سر و صدایی را مهیا می کند. سیستم انتقال قدرت از الکتروموتور به فن توسط پولی های مربوطه و یا گیربکس انجام می شود. الکتروموتور مورد استفاده در این برج ها از نوع فلنچ دار و ساخت شرکت های معتبر اروپایی با درجه حفاظت IP55 است. اتصال تمامی بدنه و قسمت های مختلف برج توسط پیچ و مهره گالوانیزه صورت می پذیرد و سطح خیس شونده (پکینگ ها) از جنس PVC به ضخامت 300 الی 350 میکرون با گام های متفاوت است.

سیستم آبپاش در این برج ها به صورت خودگردان عمل می کند که این مورد در جلوگیری از افت فشار در سیستم قابل بهره برداری نقس بسزایی دارد، همچنین در صورت درخواست مشتری تجهیزات اضافی مانند اینورتر، صداگیر و لوور نیز بر روی دستگاه قابل نصب است.

 

بخش های کاربردی

تجربه

نصب و توسعه انواع پروژه های تهویه ای

هدف گذاری در  ارائه بالاترین کیفیت خدمات پس از فروش فعال

پروژه
+ 0
سازمان و نهاد
+ 0
پیمایش به بالا